Kültürel mirasın korunmasını çok önemseyen ,usta – çırak ilişkisini hala devam ettiren, Kalite Yönetim Standartlarına sahip olmakla beraber uygulayan , şiş köftesi ve piyazı ile Tüm TÜRKİYE’de tanınan ,yemeklere kendine özgü dokunuşları ve sunumlarıyla ayrı bir lezzet katma konusunda gayet başarılı olan “Şişci Ramazan “ sizleri bekliyor.

+90 242 228 82 00 info@sisciramazan.com.tr
FOLLOW ME ON INSTAGRAM
Search
Title Image

Hakkımızda

BİZ KİMİZ

ŞİŞCİ RAMAZAN HAKKINDA

Kültürel mirasın korunmasını çok önemseyen ,usta - çırak ilişkisini hala devam ettiren, Kalite Yönetim Standartlarına sahip olmakla beraber uygulayan , şiş köftesi ve piyazı ile Tüm TÜRKİYE'de tanınan ,yemeklere kendine özgü dokunuşları ve sunumlarıyla ayrı bir lezzet katma konusunda gayet başarılı olan ``Şişci Ramazan `` sizleri bekliyor.

MÜŞTERİ YORUMLARI

Antalya'nın meşhur şiş köftesi nerede yenir? Tabi ki Şişçi Ramazan'da.. İstikrarlı lezzet ve istikrarlı kailte, senelerdir çizgisinden hiç şaşmayan, güzel müessese.

Saadet ÖZER TİRYAKİ
Marka & Patent Vekili

Her Antalya ziyaretimizde uğramadan gidemediğimiz mekan.Kabak Tatlısı ve Şiş Köfte efsane.

Göktan KILIÇ
Organizatör

Efsane lezzetler.Misafirlerinizle güvenle gidebileceğiniz bir restaurant.

Alpay TİRYAKİ
Danışman
THEY SAY

LEZZET USTALARI

Restaurantımızın yöneticisi, ``Ramazan Ustanın`` çırağı Murat ÖZALP ve ekibi 50 yılı aşkındır ilk günkü heyecanla, standartlarını bozmadan aynı damak tadını sağlamak için devam ediyor.

a
a
a
a